Sopocka Platforma Edukacyjna

Przyjmowanie cookies (ciasteczek) musi być włączone w Twojej przeglądarce

Niektóre kursy dostępne są dla użytkowników zalogowanych jako goście.

Zaloguj się używając swojego konta:

Czy jesteś w tym serwisie po raz pierwszy?

Witaj!

Aby otrzymać pełny dostęp do kursów, musisz stworzyć konto w tym serwisie albo skorzystać z logowania przy użyciu konta Google lub Facebook. 

W przypadku logowania przy użyciu konta Google lub Facebook w serwisie zostanie automatycznie utworzone konto w oparciu o dane (imię, nazwisko i adres e-mail) otrzymane przy pierwszym logowaniu. Konto utworzone w ten sposób wymaga jednorazowego potwierdzenia, które zostanie wysłane na podany adres e-mail.

Każdy z kursów może wymagać podania jednorazowego "klucza dostępu do kursu", który będzie potrzebny tylko przy zapisywaniu się na kurs.

Oto kroki, które musisz wykonać w przypadku tworzenia nowego konta w serwisie:

1. Wypełnij formularz Nowe konto swoimi danymi.
2. Po chwili na podany przez Ciebie adres zostanie wysłany e-mail. (Warto sprawdzić folder SPAM. Jeżeli nie otrzyamasz maila napisz na spesopot@gmail.com)
3. Otwórz wiadomość i kliknij zawarty tam link.
4. Twoje konto zostanie potwierdzone i będziesz mógł się zalogować.
5. Wybierz kurs, w którym chcesz wziąć udział.
6. Jeżeli zostaniesz poproszony(a) o podanie "klucza dostępu do kursu" - wpisz otrzymany od prowadzącego klucz. W ten sposób zapiszesz się na kurs.
7. Od tego momentu będziesz mieć dostęp do kursu. Aby zalogować się i uzyskać dostęp do kursów, na które się zapisałeś, konieczne będzie tylko wpisanie Twojej nazwy użytkownika lub adresu e-mail oraz hasła (w formularzu na tej stronie).

Login należy utworzyć w formacie: imię + nazwisko bez polskich znaków (np. Jacek Pałąk --> login: jacekpalak).
Hasło powinno zawierać co najmniej 8 znaków w tym co najmniej jedną cyfrę, co najmniej jedną wielką literę, co najmniej jedną małą literę oraz co najmniej jeden znak specjalny(inny niż litera lub cyfra).